OBRAZY

Duše

Tento obraz jsem tvořila v napojení na své vyšší Vědomí. Obraz je automatickou malbou - malovala jsem, co ke mně bylo posíláno. Vyjadřuje rozvoj duše napříč dimenzemi od malé Dušičky po velkou spirituální transformaci (ve fyzickém i astrálním světě) - symbolika křídel. Oči naznačují vnitřní zrak a vyšší vědění. Symboly v horní části obrazu znázorňují vnímání a důvěru k Vesmíru. Zároveň je v obraze symbolický růst ženství. Význam barev je takový, že světlo vzniká ze tmy a naopak. I v temných časech je důležité hledat světlo, které nás vede.


Ochránce

Automaticky malovaný obraz v rámci terapie malbou - zhmotnění strachu a negativní energie v těle.

Nejprve jsem z tohoto obrazu měla špatný pocit, a tak jsem ho na chvíli schovala. Znázorňuje totiž negativní aspekty (strach, stres apod.), které jsem v rámci napojení se na své tělo zhmotnila formou obrazu. Po čase se pro mě stal ochranným symbolem (za to částečně vděčím ochranným runám, které svoje poslání vnesly do celého obrazu a také symbolu bílé rostoucí rostliny vzhůru).

Rozměry: 50 x 50 cm


Slunce

Obraz malovaný na zakázku do masážního studia.

Vcítila jsem se do ženy, která ode mě obraz chtěla a namalovala jsem "ji". Obraz vyjadřuje ženinu povahu a energii, kterou kolem sebe vyzařuje. Barvy a kruhový symbol nesou význam života a živoucí energie, které přesahují do nekonečna. Bílé spirály značí růst, transformaci, souznění s přírodou a ochranu (nejsilnější je ta uprostřed - zdroj energie).

Rozměry: 100x100 cm


Přírodní symbolika

Jelikož miluji přírodu a velmi s ní souzním, maluji a kreslím často přírodní a severské motivy. V každém obraze je skrytá symbolika. Obrazy říkají a vyjadřují to, co jsem do nich vložila - ale různí lidé v nich najdou různá poslání. Některé obrazy jsem také malovala venku v přírodě, kde je úžasná inspirace a vedení.

Nejraději z přírody mám stromy - jsou pro mě symbolem života, se kterým se dokáži spojit. Stromy jsou mi pomocníkem při očistných a vizualizačních meditacích - strom, jako tělo na fyzické úrovni.
Pokud máte zájem o osobní či jakýkoli jiný obraz, kontaktujte mě, prosím.

 Veškerá díla jsou originály, ale v případě zájmu mohu již vytvořené kresby přemalovat na plátno.